Söğütözünde Araç Kiralama

Söğütözü Ankara‘da, Eskişehir Yolu kenarından Atatürk Orman Çiftliği arazisine kadar uzanan aynı isimli cadde boyunca yer alan semtin adıdır. Bu semt Ankara’nın gözde semtleri arasındadır. 2000’li yıllarda pek çok kurum binası bu semtte yerini almıştır. Türkiye Noterler Birliği, 2004 yılında inşa edilen TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, TOBB ETÜ Hastanesi, 2005 yılında inşa edilen Çevre ve Orman Bakanlığı Merkez Binası, ATV Ankara temsilciliği, Habertürk Ankara temsilciliği, Show TV Ankara temsilciliği, 1990’lı yıllarda inşa edilen Ankara Ticaret Odası, 2000’li yıllarda inşa edilen Armada alışveriş merkezi, Via Life Fashion Outlet, Gazi Orduevi, Gazi Anadolu Lisesi, AK Parti ve CHP Merkez Binaları gibi birçok önemli bina bu semtte bulunmaktadır.

Söğütözü’nün özellikle son 5 yılda geçirmiş olduğu değişim çok dikkat çekicidir. Bu süreçte Söğütözü birçok prestijli projeye kavuşmuş çok sayıda yüksek yapılarla çevrelenmiştir. Biten ve halen devam etmekte olan plaza ve gökdelen projeleriyle Ankara’nın iş hayatına merkez olmaya aday bir semttir.

Söğütözü son 5-10 yılda Ankara’da yaşanan değişimin en iyi gözlemlenebildiği yerlerin başında gelmektedir. Eskişehir Yolu gibi gözde bir aksın merkezinde yer alan semt, 5 ve 7 yıldızlı lüks otel ve konut projeleriyle, kongre merkezleriyle, çok sayıda özel hastanesiyle, alışveriş merkezleri, üniversiteler ve outlet merkezleriyle çok hızlı bir gelişim göstermiştir.

Ankara Söğütözü’nde araç kiralamak bizimle çok kolay. Söğütözü’nde lüks araç ve ekonomik sınıf oto kiralamak istiyorsanız hemen müşteri temsilcilerimizi arayınız.Aracınızı ister ofisinize isterseniz işyerinde teslim alabilirsiniz.

Firmanız müşterilerinin ihtiyaçları ölçüsünde aradıkları hizmeti en kısa sürede ve en etkili şekilde sunmayı görev edinmiştir. Balgat Oto Kiralama müşterilerine sunduğu bu hizmetler arasında güvenlik her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle kiralamaya sunulan tüm araçların periyodik bakımları büyük bir titizlikle takip edilmekte tüm araçlar her kiralama sonrası kontrolden geçirilmekte ve en küçük ayrıntısına kadar incelenerek bir sonraki müşterisine hazırlanmaktadır. Ayrıca araçların hijyenik temizliği düzenli olarak yapılmaktadır.

Balgat Oto Kiralama sektöründe farklı kılan bu özenli yaklaşım müşterileri tarafından çok iyi bilinmekte ve Balgat Oto Kiralama nın tercih edilmesini sağlamaktadır.

 

BiZiM FARKIMIZ ;

MÜŞTERİMİZİN KREDİ KARTINA BLOKE KOYMAYIZ

MÜŞTERİMİZDEN BOŞ SENET ALMAYIZ.

ARAÇLARIMIZ FULL KASKOLUDUR

ARAÇLARIMIZ SERVİS BAKIMLIDIR.

HAVAALANINA ÜCRETSİZ TESLİMAT.

BİZ İŞİMİZİ VE MÜŞTERİMİZİ SEVİYORUZ…

(543) 285 91 11   (312) 287 87 69 u  arayın.

Aracınız hemen yanınızda

 

Ankara Söğütözü’nde bulunan otellerdende firmamız sayesinde araç kiralayabilirsiniz.Söğütözünde bulunan oteller:

-Mövenpick Hotel Ankara

-Gazi Park Otel

-JW Marriot Otel Ankara

-Wyndham Hotel Ankara

 

UA-47724786-1