Fiat Egea Kiralama

FİAT EGEA KİRALAMA

Ankara’da şahıs veya kurumsal firmalar aylık ve de  uzun dönem Fiat Egea kiralayabilirsiniz.Yeni model Fiat Egea araçlarımız ful rent a car kaskoludur. Ankara da araç kiralama sektöründe öncü bir firma olan Balgat Oto Kiralama ile güvenle Fiat Egea kiralayabilirsiniz. Kiralık araçlarımızın tamam son modeldir.

Kiralık araba ararken dikkat etmeniz en önemli hususlardan biri aracın kasko durumudur. Kiralık arabada ful rent a car kasko var ise bu önce sizi sonrasında araçta meydana gelebilecek hasarı karşılamaktadır. Böylece maddi bir zarara uğramamış olursunuz.

Balgat Oto Kiralama kiralık araçlarının tamamını araç yıkama merkezlerinde dezenfekte ettirmektedir.

Fiat Egea’nın dinamik çizgileri, onun güçlü ve sağlam formunu ön plana çıkarıyor. Hem kullanışlı hem estetik bir otomobil olan Egea’da kompakt boyutlar ve geniş mekan bir arada.

 

 

GÜCÜN YENİ ŞEKLİ

Fiat Egea dinamik olduğu kadar ağırbaşlı görünümüyle de tam sizin otomobiliniz. 3 boyutlu krom detaylara sahip ön ızgara, güçlü çizgilere sahip motor kaputu, yuvarlak hatlı tamponlar ve 17” alaşımlı jantlar.

 

GENİŞ ALANDA ÖZGÜRCE HAREKET EDİN

4,53 metrelik uzunluğa sığdırılmış en geniş iç hacim, yeni Fiat Egea’da. 520 litreye varan bagaj kapasitesiyle en büyük yüklerinizi bile rahatça alır.

 

SİZİ DAİMA ŞAŞIRTACAK TEKNOLOJİ

Fiat Egea’nın 5” renkli dokunmatik ekranlı Uconnect multimedya sistemi ile bluetooth bağlantısı, müzik çalar, metin okuma, ses tanıma, AUX ve USB portları ve direksiyondan kontrol gibi ihtiyacınız olabilecek tüm özellikler elinizin altında.

 

Ankara’da araç kiralamak isteyen siz değerli müşterilerimiz için Ankara Esenboğa Havalimanında ve Otobüs terminali AŞTİ de hizmet veriyoruz. Kiralamak istediğiniz aracımızı bu lokasyonlarda önceden rezervasyon yaparak istediğiniz saatte kiralayabilirsiniz.

 

UA-47724786-1