Araç Kiralama Ankara

Araç Kiralama Ankara , günlük, haftalık ve aylık kiralama hizmetleri alabileceğiniz Balgat Araç Kiralama lüks araçlardan ekonomik araçlara kadar geniş bir yelpazede yeni modeller ile faaliyet gösteriyor. Firmamızın  Ankara  Esenboğa Havalimanında ve AŞTİ (otogar) de   araç kiralama hizmetlerimiz mevcuttur. Kurumsal filo kiralama alanında da çözümler sunan firmamız  en uygun fiyat garantisi sloganıyla hizmet veriyor.

2008 yılından beri sektörde olan Balgat araç kiralama ile  telefonla ve web sayfamız ile araç kiralama bizimle çok kolay ve zahmetsiz. Full rent a car  kaskolu araçlarımız servis bakım garantisi ile hizmetinizde.Ankara da ucuz araç kiralamak isteyen müşterilerimizi de düşündük ve onlar içinde ekonomik araç sayımızı artırdık.

Ankara Araç Kiralama ile lüks araç kiralayabilirsiniz. Her marka lüks aracı kolaylıkla kiralayabilirsiniz. lüks araçlarımızı Ankara da Esenboğa havalimanında önceden rezervasyon yaparak dilediğiniz saatte kiralayabilirsiniz. Lüks araçlarımızın bakımları yetkili servis tarafından yapılmaktadır. Ayrıca tüm lüks araçlarımız her kira dönüşü mutlaka dezenfekte edilerek temizlenir.

 

Ankara Araç Kiralama ile ekonomik sınıf yani ucuz araç kiralamada yapabilirsiniz. Bütçenizi üzmeyecek indirimli fiyatlarımızla araç kiralayabilirsiniz. Aylık kiralamalarda çok cazip fiyatlar sizi bekliyor.

 

 

 

 

 

 

UA-47724786-1