VİP MİNİBÜS KİRALAMA

Ankara da VİP Minibüs kiralamanın konforu ve zevkini firmamız araçları ile yaşayabilirsiniz.  İçerinde televizyon,buzdolabı,çalışma masası, yatak,çay-kahve makinesi olan minibüslerimiz her an hizmetinizde.

 Balgat Oto Kiralama ile güven ve huzur içinde emniyetli minibüs kiralama işlemini yaparak, ailenizle, sevdiklerinizle birlikte dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Hizmette sınır tanımayan ve kusursuz hizmet sunan firmamızda her an için hazırda bulunan vip  araçlarımız bulunmaktadır.

Balgat Oto Kiralama olarak sizlere vip minibüs kiralama hizmeti sunan firmamız bu hizmeti şoförlü olarak da sizlere sunmaktadır. Özel günlerinizde veya uzun seyahatlerinizde sizler seyahatinizin keyfini çıkarırken sürüşü firmamızın işinde profesyonel olan şoförlerine bırakabilirsiniz.

Firmamız uygun fiyatlar ile sizlere sağlamış olduğu şoförlü minibüs kiralama hizmetinden çeşitli ihtiyaçlarınızda yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken minibüs kiralama için rezervasyon işlemini gerçekleştirirken şoför ihtiyacınızı bizlere belirtmeniz. Şoförlü minibüs kiralama hizmetini tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Düğünlerinizde, tur gezilerinizde, tatillerinizde ve havalimanı transferlerinizde bizlerden şoförlü minibüs kiralama hizmeti alabilirsiniz.

 

UA-47724786-1