Ankara Uygun Araç Kiralama

Ankara Uygun Araç Kiralama ;

Kendinize ait bir aracınız yok ve bu durum işlerinizi aksatıyorsa Balgat Oto Kiralama sizin için uygun fiyata araç kiralama hizmeti ile sizin yanınızda. Ankara’da uygun fiyata araç arıyorsanız yeni model araç çeşitlerimizle tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Artık ucuz araç kiralama yapabilirsiniz. Müşterilerinin bütçesini düşünen Balgat Oto Kiralama ile günlük,haftalık veya uzun dönem ucuz araç kiralayabilceksiniz.

Ankara’da nasıl ucuz araç kiralarım diyorsanız bunun çözümü çok basit.. Web sayfamızdan online rezervasyon yaparak veya müşteri temsilcilerimizi arayarak hemen ucuz araç kiralayabilirsiniz. 

Ankara’da uygun fiyatla araç kiralayabileceğiniz araçlarımız şöyle ; Fiat Egea , Fiat Linea , Renault Fluence , Renault Clio , Renault Symbol , Peugeot 301 , Hyundai i20 , Hyundai Accent.

Uygun Fiyata araç kiralayabilmeniz için istediğimiz evraklar ; 1. Ehliyet Belgesi 2.Kimlik Belgesi 3.Kredi Kartı 4. Gelir Belgesi

Balgat Oto Kiralama dan kiralayacağınız araçların tamamı rent a car kaskoludur. Ayrıca firmamızdan 7/24 yol yardım hizmeti alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin can güvenliğini düşünerek araçlarımızın bakımları yetkili servislerce yapılmaktadır ve araçlarımıza sıfır kilometre lastik takılmaktadır. Ankara’da ucuz araç kiralarken araçların kaskolu olmasına dikkat ediniz. Kaskosu olmayan araç kiraladığınız da oluşabilecek hasar masrafını ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Ankara’da filo araç kiralama hizmetimizde bulunmaktadır. Her marka ve model araçla yıllık araç kiralayabilirsiniz.

UA-47724786-1