Ankara Oto Kiralama

Ankara ve Çankaya da Araç Kiralamanın adresiyiz.

2008 yılından bu yana Ankara ve çevre ilçelerinde oto kiralama hizmeti sunan Firmamız, sektöründe 6 yılı aşkın tecrübesinin de yardımıyla en kaliteli hizmeti, en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.

7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetleri merkezi, her sınıftan en yeni araçları barındıran geniş filosu, güler yüzlü personeli ve müşteri memnuniyetini öncelikli tutan anlayışı ile sıradan bir araç kiralama firması olmaktan çok uzakta, oto kiralama hizmetine profesyonel bakış açısı ile yaklaşmaktadır.

Filomuzu oluşturan araçlar en yeni modellerden oluşmaktadır. Çok iyi biliyoruz ki ulaşım ciddi bir iştir. Kiralanacak bir aracın yeni olması, konforun yanı sıra güvenlik açısından da önemli bir gerekliliktir. Bu sebeple Firmamız olarak en yeni ve en güvenilir araçları, en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmak en temel ilkemizdir.

Ekonomik sınıfta Renault Fluence, Fiat Linea , Fiat Doblo,Fiat Punto , üst sınıfta Ford Mondeo, VW Jetta , lüks sınıfta VW Passat ,BMW 3.20D, BMW 5.20D, Mercedes C180, minibüs sınıfında ise Mercedes Vito , VW Caravelle araçlarımızla oluşturduğumuz geniş filomuzla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Tüm bu araç seçenekleriyle birlikte, çeşitli hizmet opsiyonlarımız da müşterilerimizin tercihine sunulmaktadır. Örneğin günlük ekonomik oto kiralama hizmetinin yanı sıra uzun dönem araç kiralama, şoförlü transfer hizmeti ve lüks araç kiralama gibi hizmetler, firmamız bünyesinde mevcut durumdadır.

Firmamız firmasından aldığınız araç kiralama hizmeti, aracın teslimi ile sonlanmamakta; Sorunsuz bir sürüş deneyimi yaşatmak adına, herhangi bir problem yaşamanız durumunda sizlere her an yardımcı olabilecek şekilde ofisimizde hazır bekleyen profesyonel kadromuz, başından sonuna eksiksiz hizmet anlayışıyla, müşterilerimizi kötü tecrübelerden uzak tutmaktadır.

Oto kiralama konusunda Firmamız’ı tercih ettikten sonra tek yapmanız gereken, rahat bir yolculuğun tadını çıkarmak.

Ankara da Renault Fluence kiralayabilirsiniz.

Ankara da en ucuz aracı bizden kiralayabilirsiniz.

Ankara da araç kiralamak bizimle kolay.

Ankara da minibüs kiralamanın adresiyiz.

 

UA-47724786-1