Ankara Araç Kiralama

Ankara Araç Kiralama

Ankara’da rent a car hizmeti veren Balgat Oto Kiralama ile yeni model araç kiralayabilirsiniz. Ankara araç kiralama konusunda uzmanlaşmış ve kurumsal bir yapıda hizmet veren Balgat Oto Kiralama ile modelli ve kaskolu araç kiralayabilirsiniz. Firmamızın tüm kiralık araçları servis bakımlıdır. Siz değerli müşterilerimizin can sağlığınızı düşünerek kiralık araçlarımızın teknik bakımlarını yetkilisi servislere zamanında yaptırmaktayız. Kiralık araçlarımızın tamamında mevsimine göre sıfır kilometre lastik kullanmaktayız.

 

 

Ankara Araç Kiralama firması olan Balgat Oto Kiralama’nın kiralık araçları ful rent a car kaskoludur. Araçlarımızı rent a car kaskolu yaparak müşterilerimizi olası bir hasar veya kazadan maddi olarak koruma altına almaktayız. Rent a car kaskosu belirli bir muafiyet haricindeki tüm hasarı karşılamaktadır. Kaskonun hasarı karşılayabilmesi için araç kiralayan müşterimizin ehliyetsiz olmaması , alkollü araç kullanmaması ve trafik kurallarına uyması gerekmektedir. Ayrıca olası bir kaza sonrası ikame araç hizmetimiz bulunmaktadır.

Ankara araç kiralama olarak müşterilerimizin bütçesine göre farklı segmentler de kiralık araçlarımızı filomuzda bulunduruyoruz. Balgat rent a car’dan lüks araç kiralayabileceğiniz gibi ucuz segment araçta kiralayabilirsiniz.

 

 

 

 

UA-47724786-1