HAKKIMIZDA

Balgat Oto Kiralama , 2008 yılından günümüze  Ankara ve Ankara’nın tüm ilçelerine geniş ve genç araç filosu ile  müşterilerine hizmet vermektedir.

            Hizmet verdiği süre içerisinde birçok  büyük marka, dernekler, vakıflar ve kamu kurumlarıyla çalışarak deneyim ve hizmet standartlarını devamlı yükseltmiştir.

            Deneyimlerini , güvenli ve hızlı bir hizmetle birleştiren Balgat Oto Kiralama , yurtdışından Türkiye’ye gelen müşterilerine verdiği hizmet kalitesini yurtiçinde de güvenle ve huzurla yolculuk yapmak isteyen müşterilerine de sunmaktadır. Balgat Rent A car , 10 yıldır tüm araç kiralama hizmetlerini “önce müşteri memnuniyeti” anlayışıyla sürdürmektedir.

            Müşterilerinin ihtiyaçları ölçüsünde aradıkları hizmeti en kısa sürede ve en etkili şekilde sürdürmeyi görev edinmiştir. Balgat Oto Kiralama  müşterilerine sunduğu bu hizmetler arasında güvenlik her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle kiralama yapılan tüm araçların periyodik bakımları büyük bir titizlikle takip edilmekte tüm araçlar her kiralama sonrası kontrolden geçirilmekte ve en küçük ayrıntısına kadar incelenerek bir sonraki müşterisine hazırlanmaktadır. Ayrıca araçların hijyenik temizliği düzenli olarak yapılmaktadır.

Balgat Oto Kiralama  sektöründe farklı kılan bu özenli yaklaşım müşterileri tarafından çok iyi bilinmekte ve Balgat Oto Kiralama nın  tercih edilmesini sağlamaktadır. Ankara’da kiralık araç arayan müşterilerimizin araç sorunlarını çözebilmek için araç filo sayımızı artırdık. Balgat araç kiralama ile hem ucuz araç hem de lüks araç kiralayabilirsiniz. Araçlarımızı rent a car kaskolu yaparak siz değerli müşterilerimizin can ve mal güvenliğini sağlıyoruz. 

 

 

UA-47724786-1