Sincan Organize Araç Kiralama

Ankara Sanayi Odası 1. Organize Sanayi Bölgesinde günlük,haftalık veya yıllık araç kiralama keyfini bizimle yaşayabilirsiniz..

En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip Ankara Balgat Oto Kiralama, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

 

 

FİRMAMIZDAN ALABİLECEĞİNİZ HİZMETLER

Esenboğa Havaalanı Araç Kiralama ve Transfer Hizmeti

Vip Araç Kiralama

Vip Minibüs Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama

Ankara Balgat Oto Kiralama, birçok lüks ve vip araçları ile siz değerli müşterilerimize en özel günlerinde, ihtiyaç dahilinde ve uygun fiyata bu özel araçları ile hizmet vermektedir.

ANKARA SANAYİ ODASI 1. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

 

Ankara Sanayi Odası 1. Organize Sanayi Bölgesi; 1978 yılında temeli atılarak 1990 yılında üretime başlayan ve bugün 320 sanayi parseline sahip, toplam 1000 hektar alan içerisinde kurulmuş Ülkemizin önde gelen Organize Sanayi Bölgelerinden biridir. Bölgenin idari yapısı 1.OSB Bölge Müdürlüğünde toplanmış ve altyapı çalışmaları, tüm hizmetleri kendi personeli ve ekipmanları ile hizmet vermektedir. Şu an 245 fabrikanın hizmet verdiği Bölgemizde çok yakında 320 fabrika hizmette olacaktır. Bölgemizde parsel büyüklükleri 3.000m² ile 100.000m² arasında değişmektedir.

ASO 1. Organize Sanayi Bölgesi Ülkemizin en iyi yönetilen ve en kurumsal organize sanayi bölgelerinden birisi durumundadır. Toplam 30.000 kişiye istihdam sağlanan Bölgemiz, yıllık 1.8 milyar ABD Doları ihracat hacmine sahip olup, Ülkemiz ekonomisine de 6 milyar ABD Doları’na yakın katkı sağlamaktadır. Tüm veriler ışığında ASO  1.OSB’nin ülkemizde yer alan Organize Sanayi Bölgeleri içerisinde ilk üçe girmiş olması da Bölgemizin önemini göstermektedir.

Bölgemizin Müteşebbis Heyetini Ankara Sanayi Odası Meclisi oluşturmaktadır. Bölgemizin yönetimi Bölge sanayicilerinden oluşan 5 kişilik Yönetim Kurulu ve bu kurula bağlı profesyonel kadrolar tarafından yapılmaktadır. Bu personel gerekli araç ve gereçlerle teçhiz edilerek Bölgenin tüm altyapı tesislerinin yapımını ve bakım-onarım hizmetleri ile işletmesini yapmaktadırlar. Ayrıca Bölgemiz sanayicilerinin yanı sıra Ankara ve tüm Türkiye geneline hizmet veren akredite ASO-KOSGEB Çevre Laboratuarımız bulunmaktadır.

Modern sanayi ortamının en doğru örneklerinden biri olan Ankara Sanayi Odası 1.Organize  Sanayi Bölgesi, ülke ekonomisine ciddi bir katkı sunmanın yanı sıra ulaşım, altyapı, haberleşme, enerji dağıtım ve bakım hizmeti gibi alanlarda sanayicilere sağladığı kolaylıklar, ucuz enerji, ucuz su gibi ekonomik çözümlerle ülkemizin en önemli ve çağdaş organize sanayi bölgelerinden biridir.

 

UA-47724786-1