Kiralık Araç Ankara

Kiralık Araç Ankara

Ankara da kiralık araba arıyorsunuz ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz yada nereden alacağım diye düşünüyorsunuz. Balgat Oto Kiralama müşteri odaklı hizmetleriyle tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Balgat oto kiralamadan hem ucuz araç hem de lüks araç kiralayabilirsiniz.

Kiralık Araç Ankara ile lüks araç   BMV,  VW Passat , Audi A4  kiralayabileceğiniz gibi , Renault Fluence, Fiat Linea ,Fiat Doblo ,Renault Clio , Renault Symbol ,Peugeot 301 tarzı araçlarda kiralayabilirsiniz. Biz işimizi ve müşterimizi seviyoruz. Bu sevgiyle müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

Düzenli olarak bakımları yapılan araçlarımızla araç kiralama keyfini bizimle yaşayabilirsiniz.

Kiralık araç ararken dikkat etmeniz gerekenler ; firmanın kurumsal şirket olmasına, araçların kaskolu olmasına , araç bakımlarının yetkili servislerce yapılmış olmasına dikkat ediniz.

Balgat oto kiralama’nın tüm araçları yeni model ve rent a car kaskoludur. Araçların bakımları yetkili servislerce yapılır. Araçlarımızda sıfır kilometre lastik kullanılmaktadır. Ankara’da ucuz araç kiralayabileceğiniz firmamızdan uzun dönem araç kiralayabilirsiniz.. Yıllık araç kiralama fiyatlarımız her bütçeye uygundur.

Ankara’da kiralık araç arayan yurt dışından veya yurtiçinden gelecek müşterilerimize Esenboğa Havalimanı’ndan ve AŞTİ otogardan araç teslim alabilirler.

 

 

UA-47724786-1