Dacia Lodgy Kiralama

7 KİŞİLİK ARAÇ KİRALAMA

Balgat Oto Kiralama ile Dacia Lodgy kiralayabilirsiniz. Ankara’mızda kiralık araç deyince akla ilk gelen firmalardan olan Balgat Rent A Car kalabalık aileleri düşünerek 7 kişilik araçları filosuna dahil etmiştir. 7 koltuklu araçlarımız özel günlerinizde sizinle olacaktır. Ankara’da kiralık araç konusunda uzman olan firmamızdan güvenli bir şekilde araç kiralayabilirsiniz.

Ankara’da kiralık araç ihtiyacınızı yeni model araçlarımızla karşılıyoruz. 7 kişilik araçlarımız ful rent a car kaskoludur. 7 kişilik araçlarımız her kira dönüşünde oto kuaförümüz tarafından dezenfekte edilmektedir.Farklı renk seçenekleri ile Dacia Lodgy araçlarımızı Esenboğa Havalimanı’ndan veya Otogar’dan kiralayabilirsiniz.

7 kişilik araç kiralama

Dacia LODGY’ e bindiğinizde  ne kadar pratik bir araç olduğunu anlayabilirsiniz. Yüksek tavanı ve özel klima sistemiyle oldukça konforlu bir araç. 7 koltuklu haliyle 207 lt bagaj hacmine sahiptir. En arka iki koltuğu yatırdığınız zaman 2600 lt ye çıkıyor. Elektronik denge programı(esp) sayesinde yolda aracınızın hakimiyetini kaybetmezsiniz.

Dacia Lodgy kiralamak için gerekli olan prosedürümüz şu şekildedir ; Araç kiralayacak müşterimizin kendisine ait kredi kartı , en az 23 yaş ve minimum 3 yıllık ehliyeti olması gerekmektedir. Balgat Oto Kiralama kurumsal firma yapısı ve sıcakkanlı personeli ile müşteri mutluluğunu ön planda tutma gayretindedir. Balgat Oto Kiralama ile araba kiralamak sizler için keyiftir.

UA-47724786-1