Balgat Kiralık Araç

 

Kiralık Araç; ülkemizde hem firmaların hem şahısların vazgeçilmezi oldu.  Balgat’ta kiralık araç arıyorsanız sizin için araç filomuzda her segment aracı bulunduruyoruz. Balgat kiralık araç deneyimli personeli ve yeni model araçlarıyla Çankaya’da uzun yıllar hizmet vermektedir. Müşteri  memnuniyetini  her zaman ön planda tutuyoruz ve en büyük reklamın müşterilerimizi mutlu etmek olduğunun farkındayız.

Ankara’da kiralık araç konusunda uzmanlaşan firmamız araç filosunu sürekli yenilemektedir. Yeni model sıfır kilometre araç kiralama fırsatı sunuyoruz. Müşterilerimizin can güvenliğini düşünerek tüm araçlarımızın bakımlarını periyodik olarak yetkili servislere yaptırmaktayız. Ayrıca mevsimine göre araçlarımızın hepsinde sıfır kilometre lastik takılmaktadır.

Çankaya Balgat’ta uygun araç kiralamak bizimle hem çok kolay hem çok cazip. Her bütçeye göre kiralık aracımız mevcuttur. Ekonomik sınıf araçlarımızı günlük veya uzun dönem kiralayabilirsiniz. Balgat kiralık araç rezervasyonunu şirketimizden iki türlü yapabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizi arayarak veya web sayfamızdan rezervasyon yaptırarak istediğiniz aracı kolayca kiralayabilirsiniz. Araç kiralarken istediğimiz evraklar şu şekilde ; 1. Ehliyet 2. Kimlik belgesi 3. Kredi Kartı

Uzun dönem kiralık araç hizmetimizde bulunmaktadır. Balgat kiralık araç ile 1 aydan 36 aya kadar araç kiralayabilirsiniz. İster sıfır kilometre araç ister düşük kilometreli araç kiralayıp araç ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

UA-47724786-1