Ankara Aylık Araç Kiralama

Ankara Aylık Araç Kiralama
Ankara’nın araç kiralamada lider firması Balgat Oto Kiralama ile hem kurumlara hem de şahıslara sabit fiyat garantisi ile aylık araç kiralama imkanı sunuyor. Aylık araç kiralama fiyatlarımız oldukça uygundur. Balgat Oto Kiralama ile ihtiyacınıza göre lüks araç veya ekonomik sınıf (ucuz araç) kiralayabilirsiniz.

Şirketinize aylık araç kiralama yaparak alacağınız kiralama faturası ile şirketinize gider olarak ekleyebilirsiniz. Ayrıca bakım ücreti, sigorta ücretleri , lastik ücreti ödemeyerek bütçenize katkı sağlarsınız.

Aylık araç kiralamayı bir aylık veya 48 aya kadar yapabilirsiniz. Her segment aracı Ankara’da aylık kiralayabilirsiniz. Lüks araçlarımızı da aylık kiralayabilirsiniz. Lüks araçlarımız Audi A6 , BMW 5.25 ,VW Passat.. Ekonomik sınıf araçlarımız Peugeot 301 , Renault Fluence , Fiat Egea , Fiat Linea ,Renault Clio ,Renault Symbol , Vw Polo..

Aylık araç kiralama yapabilmeniz için müşteri temsilcileri ile irtibata geçip fiyat alınız. İster sıfır ister ikinci el araç kiralama yapabilirsiniz. Tüm araçlarımızın kaskosu rent a car dır. Araçlarımızın bakımlarını yetkili servisler yapmaktadır. Araçlarımızın lastikleri mevsim şartlarına göre sıfır olarak takılmaktadır.

Ankara’da ucuz araç kiralamanın adresi Balgat Rent A Car ile filo araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

 

UA-47724786-1