Ankara’da Nasıl Araç Kiralarım

Ankara’da Nasıl Araç Kiralarım ;

Ankara’ya geldiniz ve araç kiralamak istiyorsunuz ama Ankara’yı ve bu şehirdeki araç kiralama firmalarını çok ta tanımıyorsunuz. Maalesef haberlerde veya sosyal medyada rent a car firmaları ile alakalı çokta hoş olmayan haberler çıkıyor. Bu durum siz değerli müşterilerimizin araç kiralarken çekinmenize ve korkmanıza sebep oluyor. Balgat Oto Kiralama araç kiralayacak müşterilerimizin bu çekincelerini düşünerek Ankara’da araç kiralarken huzurlu ve güvenle araç kiralayabileceğiniz bir işletme olmuştur. En iyi reklamın müşteri memnuniyeti olduğunun bilincinde olan firmamız her müşterisi ile dost olmuş ve memnun etmiştir.

Ankara’da oldukça fazla araç kiralama firması bulunmaktadır. Artan nüfus ve büyüyen ekonomisiyle Ankara rent a car firmalarının çok cazip buldukları bir şehir olmuştur. Balgat Oto Kiralama Ankara ve çevre ilçelerinde günlük veya yıllık araç kiralamada şahıs ve kurumsal firmaların tüm kiralık araç ihtiyaçlarını karşılayabilmek için araç filosunu sürekli yenileyerek artırmaktadır.

Ankara’da araç kiralarken dikkat etmeniz gerekenler ise şöyledir ; araç kiralayacağınız firma kurumsalaşabilmiş mi? Merdiven altı diye tabir edilen vergi levhası olmayan işini yasal yapmayan firmamı? Araçların kasko durumu nedir ? Bilindiği üzere kiralık olarak çalışan araçların kasko sigortalarının rent a car kaskolu olması gerekmektedir. diğer kasko türleri kiralık araçlar için geçerli değildir. Rent  car car kaskosu olmayan bir araçla oluşabilecek kaza veya hasar durumunda sigorta eksperi hasar dosyasını kabul etmeyecek tüm masrafın sizin karşılamanız gerektiğini söyleyeceklerdir. Kiralayacağınız aracın muayene tarihini mutlaka kontrol etmelisiniz. Muayene tarihi geçmiş bir araç kullanmanız durumunda trafik cezası yersiniz. İkinci bir kontrolde araç sizden alınarak otoparka çekilir. Kiralayacağınız aracın bakım durumunuda kontrol ediniz.

Ankara’da şirketimizden araç kiralarken müşterilerimizden isteyeceğimiz bazı evraklar bulunmaktadır. Şahıs olarak araç kiralarken isteyeceğimiz evraklar ; 1. TC Kimlik belgesi 2. Ehliyet 3. Kurum kimlik kartı 4. Kredi Kartı (araç kiralayan şahsa ait)  Şirket olarak araç kiralarken istenecek evraklar ; 1. Vergi Levhası 2. İmza Sirküsü 3. Şirket yetkilisinin TC kimlik kartı fotokopisi .

Balgat Oto Kiralama Ankara da güleryüzlü personeli ve sektörde yılların getirdiği deneyimle işini ve müşterilerini seven kurumsal bir firma olmuştur. Bizi büyüten ve her zaman yanımızda olan siz çok değerli müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz.

 

 

UA-47724786-1