Ankara Rent a Car

Başkent Ankara’da rent a car hizmeti veren Balgat Oto Kiralama’nın geniş araç filosuyla istediğiniz aracı ekonomik fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Balgat Oto Kiralama Ankara’da uzun yıllardır rent a car sektöründe hizmet vermektedir. Yeni model araçlarımız ile Başkent’te araç kiralamada önemli bir marka haline geldik. Firmamızdan günlük araç kiralayabileceğiniz gibi uzun dönem araç kiralama hizmeti de alabilirsiniz.

kiralık-araç-ankara

Araçlarımızın tamamında rent a car kaskosu bulunmaktadır. Günlük veya uzun dönem kiralık olarak çalışan araçların rent a car kaskolu olması gerekmektedir. Rent a car kaskosu olmayan bir aracın kiralanması halinde oluşabilecek hasar sigorta şirketi tarafından ödenmez. Bu nedenle kiralama firması sizden aracın hasar bedelini talep edebilir. Buda sizin oldukça zarar etmenize neden olabilir.

Balgat Oto Kiralama Ankara’da profesyonel olarak rent a car hizmeti vermektedir.Araçlarımız her kira dönüşü oto kuaföründe detaylı temizliği yapılmaktadır. Araçlarımızda mevsimine göre yeni lastik kullanılmaktadır.

Ankara’da araç kiralarken dikkat etmeniz gereken en önemli şey aracın günlük kira bedeli değildir , kiralayacağınız aracın bakım durumu , araç muayenesi , kasko ve trafik sigortası kontrolü mutlaka yapılmalıdır.

Firmamızdan günlük araç kiralarken istediğimiz birtakım evraklar bulunmaktadır. Öncelikle ehliyetiniz (en az 3 yıllık) , kimlik belgeniz ve kredi kartınız. Bu evrakları tamamlayan her müşterimiz araç kiralayabilirler.

UA-47724786-1