Akyurt Araç Kiralama

Balgat Oto Kiralama , 2008 yılından günümüze Ankara ve Ankara’nın tüm ilçelerine geniş ve genç araç filosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.Ankara nın gelişen ilçesi Akyurt’da firmamızdan istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Ankara Akyurt’ da ister ucuz araç isterseniz lüks araç kiralayabilirsiniz .

Akyurt da minibüs kiralamak istiyorsanız firmamızdan ister 10 kişilik isterseniz 17 kişilik minibüslerimizi kiralayabilirsiniz.

Balgat Oto Kiralama Akyurt da hizmet sunduğu süre içerisinde birçok büyük marka, dernekler, vakıflar ve kamu kurumlarıyla çalışarak deneyim ve hizmet standartlarını devamlı yükseltmiştir.

Deneyimlerini , güvenli ve hızlı bir hizmetle birleştiren Balgat Oto Kiralama , yurtdışından Türkiye’ye gelen müşterilerine verdiği hizmet kalitesini yurt içinde de güvenle ve huzurla yolculuk yapmak isteyen müşterilerine de sunmaktadır. Balgat Oto Kiralama , 7 yıldır tüm araç kiralama hizmetlerini “önce müşteri memnuniyeti” anlayışıyla sunmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçları ölçüsünde aradıkları hizmeti en kısa sürede ve en etkili şekilde sunmayı görev edinmiştir. Balgat Oto Kiralama müşterilerine sunduğu bu hizmetler arasında güvenlik her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle kiralamaya sunulan tüm araçların periyodik bakımları büyük bir titizlikle takip edilmekte tüm araçlar her kiralama sonrası kontrolden geçirilmekte ve en küçük ayrıntısına kadar incelenerek bir sonraki müşterisine hazırlanmaktadır. Ayrıca araçların hijyenik temizliği düzenli olarak yapılmaktadır.

Balgat Oto Kiralama sektöründe farklı kılan bu özenli yaklaşım müşterileri tarafından çok iyi bilinmekte ve Balgat Oto Kiralama nın tercih edilmesini sağlamaktadır.

Şirketimizin merkezi Balgat olup,Akyurt’da şahıs veya kurumlara araç teslimatı yapmaktayız.Araç kiralayacak müşterilerimizin çalışıyor (sgk’lı) olması gerekmektedir.

UA-47724786-1