ANKARA OTO KİRALAMA

Ankara Balgat Oto Kiralama firması olarak biz, Ankara ve ilçelerinde lüks ,ekonomik sınıf ve minibüslerimizle Oto Kiralama sektöründeki tecrübemizle siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ankara Oto Kiralama aynı zamanda Esenboğa Hava Limanında da , müşterilerimizin araç kiralama taleplerine anında ve pratik çözümler getirmekteyiz. Konusunda uzman ve güler yüzlü personelimiz sayesinde sizlere hak ettiğiniz ‘’Yüksek Servis, Uygun Fiyat’’ ayrıcalığını yaşatmak öncelikli hedefimizdir.

En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip Ankara Balgat Oto Kiralama, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

FİRMAMIZDAN ALABİLECEĞİNİZ HİZMETLER

Esenboğa Havaalanı Araç Kiralama ve Transfer Hizmeti

Vip Araç Kiralama

Vip Minibüs Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama

Ankara Balgat Oto Kiralama, birçok lüks ve vip araçları ile siz değerli müşterilerimize en özel günlerinde, ihtiyaç dahilinde ve uygun fiyata bu özel araçları ile hizmet vermektedir. Ankara Oto Kiralama olarak yeni model araç çeşitlerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

UA-47724786-1