MİNİBÜS KİRALAMA

caravelle kiralama

 

 Balgat Oto Kiralama ile güven ve huzur içinde emniyetli minibüs kiralama işlemini yaparak, ailenizle, sevdiklerinizle birlikte dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Hizmette sınır tanımayan ve kusursuz hizmet sunan firmamızda her an için hazırda bulunan vip  araçlarımız bulunmaktadır.Ankara Esenboğa havalimanına ve AŞTİ(otogar) ‘de firmamızdan minibüs kiralayabilirsiniz.8+1 ve 17+1 kişilik minibüslerimiz hizmetinizde..

 VW CARAVELLE ÖZELLİKLERİ

VW Caravelle’in etkileyici karakteri iç mekanda da kendini gösteriyor. Yandaki sürgülü kapıyı açın ve kolayca aracın içine girin. 8 şık ve ergonomik yolcu koltuğu, geniş bacak mesafesi ve iç mekanın zarif döşemelerini gördüğünüzde, hisleriniz inanca dönüşecek: Burada keyifli yolculuk için gereken her şey var!

Ön kapılardaki “Caravelle” yazılı basamak aydınlatmalarının yanı sıra kayar kapıda da basamak aydınlatması bulunmaktadır. 8 yolcu kapasiteli Caravelle’de, yolcu bölümündeki halı kaplamalar, özel iç trim ve yüksek kalitedeki koltuk kumaşları hoş bir ambiyans yaratmaktadır.

 

Ön konsola entegre joystick vites kolu, hem kullanım kolaylığı hem de şıklık sunuyor. Kolçaklı sürücü koltuğu ve joystick vites kolu sayesinde vitesi değiştirmek daha da kolay.

 

Caravelle Comfortline modelinde otomatik vites seçeneği sizi bekliyor: Otomotik vites sayesinde, sadece gaz ve fren pedalları üzerinden hızınızı ayarlayarak, vites değiştirme mecburiyetinden kurtulacaksınız. Caravelle Comfortline’da sunulan 7 ileri DSG vites seçeneği ile manuel vites kullanım keyfini de sürdürebilirsiniz.

Geniş bagaj bölmesi, her duruma uyum sağlayacak biçimde hazırlanmıştır. Arka koltukların tümü sökülebilmekte, üçlü koltuk ayrıca katlanıp devrilebilmektedir. Bu sayede, 3.7 m3’e kadar yükleme hacmi sağlanabilmektedir

Caravelle’in müzik sistemi üzerinden radyo dinlemenin yanı sıra, hem CD ve MP3 çalma hem de MP3 playerınızı bağlama imkanına sahipsiniz. 8 hoparlör aracılığıyla net, berrak ses kalitesi elde edersiniz.

UA-47724786-1